Всі публікації цього блогу є моїми особистими думками, які я вирішив оприлюднити з тих чи інших причин.
Ні в якому разі жодна публікація не є поширенням інформації. Жодна з публікацій не є ангажованою будь-ким. Жодна з публікацій не є інспірованою моїми приватними неприязними почуттями до будь-якої особи - якщо, шановний читачу, вам здасться, що воно не так, напишіть мені про це. Я пишу тут лише те, в чому переконаний особисто. Я не претендую на істину в останній інстанції і залишаю за собою право на помилку, а також право на визнання цієї помилки, її виправлення, або впертого обстоювання.

Про себе

В 1989 році скінчив навчання на хімічному факультеті  Одеського Державного університету ім. І.І.Мечникова за спеціальністю “аналітична хімія”. Спеціалізувався з емісійного спектрального аналізу.


З 1987 року почав працювати в судово-хімічному (судово-токсикологічному) відділенні Одеського обласного бюро судово-медичної експертизи (нині КП "Одеське обласне бюро судово-медичних експертиз"). З 1989 року - обіймав посаду експерта-хіміка (токсиколога). 1990-1993 р.р. експерт-фізик фізико-технічного (медико-криміналістиного) відділення бюро СМЕ, зав. межобластної спектральної лабораторії. З 1993 року - експерт-токсиколог судово-токсикологічного відділення в зв’язку з переданням лабораторії в судово-токсикологічне відділення. В 1994 році пройшов спеціалізацію в Харківському інституті удосконалення лікарів за спеціалізацєю лікар судово-медичний експерт-токсиколог. В 1998 році присвоєна I лікарська категорія. В 2000 році залишив бюро СМЭ.


За час роботи проведено
  • приблизно 4000 експертиз досліджень з токсикології з них не менш ніж 800 на невідомі отрути;
  • більш  700 медико-криміналістичних експертиз, в тому числі експертизи вогнепальних, колото-різаних, рублених ушкоджень, забитих ран, кісткових залишків, речових доказів тощо;
  • низка експертиз за матеріалами справи, в тому числі по живим особам.


Дослідження проводились з використанням всього спектра інструментальних та аналітичних методів, в т.ч. спектральних, хроматографічних, оптичних, електрохімічних, компьютерного аналізу.


По проведеним дослідженням не було назначено жодної повторної або додаткової експертизи.


6 технічних пристосувань і 8 методик визначення та виявлення токсичних речовин, зареєстрованих свідоцтвами БРИЗ.

2000-2014 р.р. - програміст, ІТ-директор. 

Питаннями судової медицини і токсикології цікавлюся донині. Консультую.

З квітня 2016 року по вересень 2017 - головний редактор обласної газети "Одеські вісті".

Журналіст, член НСЖУ.

Немає коментарів:

Дописати коментар