Всі публікації цього блогу є моїми особистими думками, які я вирішив оприлюднити з тих чи інших причин.
Ні в якому разі жодна публікація не є поширенням інформації. Жодна з публікацій не є ангажованою будь-ким. Жодна з публікацій не є інспірованою моїми приватними неприязними почуттями до будь-якої особи - якщо, шановний читачу, вам здасться, що воно не так, напишіть мені про це. Я пишу тут лише те, в чому переконаний особисто. Я не претендую на істину в останній інстанції і залишаю за собою право на помилку, а також право на визнання цієї помилки, її виправлення, або впертого обстоювання.

21 січня 2015 р.

Мовчання Гриценка - теж відповідьВже добряче забутий українським суспільством такий собі пан Анатолій Гриценко раптом знов сплив на поверхню в критичний для України час.  Це вже стало традицією - коли перелом в боротьбі українців за гідність і незалежність набуває гострого стану, з’являється Анатолій Степанович із своїми заявами. 

Може, пан колишній міністр оборони хоче надати якісь пропозиції щодо оборони України? А, може він весь цей час розробляв в тиші кабінету стратегічний план блискавичної кампанії, яка увійде в історію під назвою "Гриценківський прорив"? На жаль, ні. Пан Гриценко передбачуваний на сто відсотків і очікувано розродивсь версією державної зради України її Президентом.


Стаття опублікована в блогах "Української правди" і на сайті самого Гриценка, що виключає злам акаунту і, як це любить казати Анатолій Степанович, "кампанію з його дискредитації". Називається його публікація "Мовчання президента - теж відповідь".

Замість розбору, я вирішив переписати цю статтю, лише змінивши прізвище героя і замінив вигадки фактами. Статю в Вікіпедіі про Анатолія Гриценка я за факти видавати не буду, кому цікаво - гляне сам. Особливо - розділ "Міністр оборони".

Я вже вкотре кажу (у фейсбуці, наприклад), що Анатолій Гриценко, перебуваючи на посаді Міністра оборони України, під приводом переводу армії на контрактні засади розвалював і розвалив систему призову до ЗСУ, що спричинило відстрочені катастрофічні наслідки. 

Я писав, що під час Евромайдану Анатолій Гриценко зайняв пасивну і навіть критиканську позицію по відношенню до Майдану і намагався інтригувати з метою розвалу опозиційної Януковичу фракції парламенту, за що був виключений з неї. Ці дії були прямо спрямовані на підрив єдності суспільства і на користь посилення позицій ПР в Верховній Раді.

Я писав, що попри гучні заяви про складення повноважень народного депутата в знак протесту проти "законів 16 січня", Анатолій Гриценко не здав мандата і продовжував брати участь у засіданнях ВР. Що примусило його залишитися в Раді, зважаючи на його високу "договірну лабільність" - це нерозкрите питання.

Я писав під час Майдану, що Анатолій Гриценко, як військовий, був би вельми корисним для Самооборони в якості консультанта, військового радника з підготовки сотень, але він так і не спромігся на це. Замість цього він поширював панічні і поразницькі настрої аж до провокативних заяв про розпуск Майдану в соцмережах і інтернет-виданнях, об’єктивно заважаючи Майдану.

Я багато разів писав, що Анатолій Гриценко навмисно розповсюджує плітки і паніку, як під час Майдану, так і впродовж наступних місяців російської агресії. Маючи значно більший доступ до інформації щодо фактичного стану Збройних сил України і їх здатності протистояти агресії, Анатолій Гриценко своїми заявами підбурював керівництво держави і суспільство до абсолютно нереалістичних і авантюрних військових рішень, інтригуючи для одержання керівної посади в РНБО.

До цього часу Анатолій Гриценко не спростував жодної з цих заяв. Він мовчить. Мовчання, згідно з його логікою, - теж відповідь.

P.S.
Ви спитаєте, хто я такий, щоб мені відповідав Гриценко?
А хто такий Гриценко, щоб йому відповідав Президент? Він, на сьогодні, навіть не очільник власноруч створеної партії, з якої дезертував після ганебної поразки на виборах, а просто скандаліст, який хоче набути примарної політичної ваги гучними і образливими заявами. Він робить це від серця, або за чиїсь гроші? Не знаю - мовчить. 

Немає коментарів:

Дописати коментар