Всі публікації цього блогу є моїми особистими думками, які я вирішив оприлюднити з тих чи інших причин.
Ні в якому разі жодна публікація не є поширенням інформації. Жодна з публікацій не є ангажованою будь-ким. Жодна з публікацій не є інспірованою моїми приватними неприязними почуттями до будь-якої особи - якщо, шановний читачу, вам здасться, що воно не так, напишіть мені про це. Я пишу тут лише те, в чому переконаний особисто. Я не претендую на істину в останній інстанції і залишаю за собою право на помилку, а також право на визнання цієї помилки, її виправлення, або впертого обстоювання.

22 січня 2015 р.

300 днів війни


Новий спалах інформаційної війни. Розгін паніки в соцмережах. Конспірологічні версії про зраду одна одної безглуздіше. Загострення хвороби почуття власної важності у так званих "аналітиків" і "політологів". Дика хвиля атаки ботів. Абсолютно неправдиві новини і різке "пожовтіння" популярних ЗМІ.  Україна опирається, але інформаційний фронт тріщить і вигинається. Нібито розумні люди, не тролі, не ідіоти (я спеціально профілі продивляюся) такі питання задають - тільки тримайся! 

- Чому здали аеропорт? Тримали стільки днів і здали!
- Тому і здали, що утримувати там більше нічого. А, навіть, якщо і збереглися б там будівлі, навіть якщо б замість будівлі терміналу (непристосованої для ведення воєнних дій, до речі) був повноцінний укріплений пункт - все одне вірогідність здачі була. Є певний баланс сил в будь-якій військовій сутичці, коли кількість перемагає якість. Ну, навіщо створюють при наступі три-шестикратну перевагу в силах? Саме для того, щоб здолати опір. В нашому випадку, кількісна перевага супротивника була майже 12-кратна. Пояснювати далі? Такої шкоди, яку заподіяв ДАП супротивнику, враховуючи всю оборону і співвідношення сил - не завдавав ще досі ніхто в історії сучасних війн. Те, що ДАП пав, означає, що він вичерпав свої можливості.


- Чому Головнокомандуючий не відсторонив Муженка від посади начальника ГШ? 
- А ким замінити? Бутусовим? Ну, не смішить вже. Для керівництва ГШ недостатньо бути мотивованим, або красиво говорити. Треба вміти розробляти, планувати, забезпечувати операції фронтового масштабу. Враховувати близькі і віддалені наслідки операції. Прораховувати дії супротивника у відповідь, знати бойові статути, за якими воює власна армія і армія супротивника. Вміти проаналізувати дані розвідки і не вестися на ‪#‎всепропало‬ ‪#‎всехсливают‬. Багато чого. Начальник ГШ - це шахматист, який грає у такі криваві шахи з ГШ ворога. Біда в тому, що у ворога більше досвіду, ніж у Муженка. Доки що більше. І в тому, що у ворога всі прагнуть одного, а у Муженка - хтозна скільки зрадників в лампасах ще не викриті. Березовського забули? Наш гросмейстер поки що слабкіше за ворожого. Однак і Каспаров програв нарешті Крамнику. 

- ГШ припустив помилки при плануванні оборони в ДАП! 
- Генеральний штаб займається плануванням стратегічних операцій. І саме оборона укріпленого вузла - одного з багатьох інших - не є задачею ГШ. Обороняє підрозділ. Великий вузол, на кшталт міста, обороняє бригада, дивізія чи корпус. Дрібні вузли обороняють полки, батальйони, роти тощо. І планують операції по обороні цих вузлів командири підрозділів, згідно з загальними наказами. Муженко може розробити військову операцію, згідно з директивою якої бригада NN повинна, утримуючи певні рубежі, на вказаній ділянці, перейти в наступ, вийти і закріпитися на іншому рубежі. Все. Подальші дії і наступу і оборони розробляє штаб бригади. Там - теж таким же чином. Аж до командира взводу. Так само, як за боєготовність техніки бригади відповідає командир бригади, а не начальник ГШ або Головнокомандуючий. Чому наверх було докладено про справність техніки, а вона була несправною - спитайте у зампотеху бригади. Муженко вже спитав, і висновки зробив. І навіть наказав би, але ж ви підіймете хай - "Муженко звільняє свідків своєї поразки"!

- Чому не вводять військовий стан - не назовуть війну війною?
- Тому що стан, по-перше, називається воєнним, а не "військовим". По-друге, запровадження воєнного стану водночас спричиняє неможливість постачання будь-якої військової матеріальної допомоги з-за кордону, в тому числі - перекроють і канали постачання волонтерам. Міжнародні угоди такі - що поробиш. По-третє, оголошення воєнного стану автоматично супроводжується оголошенням війни агресору - так? Оголосити війну РФ? Щоб вже на повних засадах отримати вторгнення по всім кордонам і авіаудари по всім містам України? Вісім місяців наполегливо працювати над тим, щоб РФ визнали терористом чи посібником терористів і залучити до боротьби (в тому числі, збройної) з нею весь світ, надати можливість найпотужнішому союзнику України - США - застосувати свої антитерористичні сили проти кацапів, покласти на вівтар цієї титанічної задачі тисячі життів наших героїв -- і от так, вибачте, одним махом все просрати тільки для того, щоб доставити задоволення дрібної наволочі , яка  Україну кинуть при першій же особистій небезпеці?

І, любі мої українці! Триста днів наша армія, яка почала кампанію в умовах повного розвалу, безладдя і зради, масового порушення Статуту і Присяги, опирається агресії найкрупнішої армії континенту. Згадайте 2 Світову. Франція капитулювала за 40 днів. Польщу через 18 днів після навали залишив уряд. "Дєдиваєвали" на 300 день війни здали всю Україну, всю Прибалтику, всю Білорусь, Ленінград в блокаді, Крим - знов не їхній, Смоленськ, Брянськ, Орел. Геніальний військовий кретин Жуков вже поклав сотню тисяч бійців, не спромогшися зрізати Ржевський виступ. Дебільній Генштаб РККА (без всяких зрадників!) вже запланував і просрав свій контрнаступ на південному напрямку і німці вже гарантовано прорвуть Південний і Південно-Східний фронти і вийдуть на оперативний простір, гонячи більшовиків по Сальських степах аж до Волги. 
Вище голову! Ще не вмерла України і сила, і воля!Немає коментарів:

Дописати коментар